Logo

  Colour service renk yönetiminin yeni bir tanımıdır, colour servis genç modern bir şirket olmasına rağmen  yeni baskı teknolojilerinde ki renk yönetimi konularında çok tecrübeli çalışanlara sahiptir.

  Colour servise, seramik sektörünün kalbinden çok da uzak olmayan Scandiano şehrinde kurulmuş olup. Seramik laborotuvarlığı danışmanlığı ve yönetiminde 10 yılı aşkın bilgi birikimine sahip bir partner olarak yeni baskı sistemlerinin doğurduğu bütün ihtiyaçlara destek sunar. Colour servise sadece seramikle ilgili değil renk yönetiminin  öncelikliği olduğu her alanda danışmanlık, eğitim ve satış hizmetleri sunar.

  Şirketimizin vizyonu, seramik sektörü dahil tüm baskı alanlarında  müşterilerine  renk yönetimi ve dijital dosya oluşturma hususlarında hizmet, donanım ve danışmanlık alanlarında en uygun    teknolojik çözümleri sunmaktır.

  Colour service özellikle renk yönetiminin ihtiyac duyulduğu yerlerde seramik laboratuvarlarının danışmanlığı ve yönetiminde partner görevi üstlenen bir hizmet şirketi olarak öne çıkar. 

  Her ne kadar yeni bir şirket olsa da Colour service, renk yönetiminin ihtiyaç duyulduğu seramik sektörüyle beraber farklı üretim alanlarında da  10 yılı aşkın tecrübesiyle danışmanlık, eğitim ve satış hizmetleri  sunar.

  Colour servisin hedefi, müşterilerinin artan tecrübeleriyle birlikte seramik sektöründeki dijital baskı sistemlerinin ortaya çıkardığı avantajları keşfetmeleri için ihtiyaçlarına kişiselleştirilmiş çözümler sunmaktır.

  Colour servis renk yönetiminde en üstün teknolojileri barındırır. uzun yıllara dayalı tecrübesini şirkete özgün teknolojik çözümler yardımıyla uzun yıllara dayanan tecrübesini kullanarak seramik dijital baskı sistemlerinde bizi ideal partner yapmaktadır. Colour service, seramik sektöründe ürün profili oluşturmak için spectrum tarayıcı ve özgün yazlımını (colour profiler) sunar.

  Müşterilerimizin ürünlerinin özellikleri doğrultusunda veri toplama ve profil alma konusunda destek sunmaktayız. 

  10 yılı aşkın tecrübemizde dijital uygulama donanımlarında(profil alma, veri toplama , referans oluşturma, baskı..vb) satış ve teknik destek hizmetleri sunmaktayız, bununla beraber showroomların labaratuvarların ve kalite kontrol alanlarının kontrollü aydınlatma sistemleri hususunda destek ve satış hizmetleri vermekteyiz.

  Renk ölçüm cihazlarının kalibrasyonu ve tamir hizmetleri yanında yazılım ve donanım eğitimi hizmetleri vermekteyiz.

 

Eskişehir Web Tasarım